Grécko - Kréta - Stella Palace Resort & SPA | Dovolenka Pantour 2020

Stella Palace Resort & SPA

Grécko

Kréta

Zájazd zakúpilo klientov
Stella Palace Resort & SPA
Last
Minute
65 fotografií
18.9. - 25.9.2020
7 nocí / 8 dní
All inclusive
Letecky
- 6 % Ušetríte až56 €
osoba od / zájazd 989 933
Iný termín
Popis Termíny Destinácia Mapa Výlety Hodnotenie

Poloha a popis

Hotel Stella Palace Resort & SPA 5* je úspešný rodinný hotel. Komplex otvorený v roku 2009 je postavený na súkromnej pláži v tradičnej dedine Analipsi, ktorá sa nachádza blízko všetkých zaujímavých miest na ostrove Kréta. Letisko je vzdialené 25 km a len 4 km je kozmopolitné letovisko Hersonissos s bohatou ponukou denného i nočného života. Tento luxusný rezort uspokojí aj náročnejšiu klientelu.

Vybavenie hotela

- 24 hodinová recepcia
- internetový kútik (za poplatok)
- Wi-Fi pripojenie k internetu (zdarma v celom hoteli)
- salóniky
- TV / video miestnosť
- 2 veľké sladkovodné bazény (900 m² a 1200 m²)
- 1 detský bazén
- 1 mini bazén
- detské ihrisko
- mini-klub
- piano bar
- 4 bary (celkom v areáli Stella Villas)
- 3 reštaurácie
- súkromná pláž (lehátka a slnečníky zadarmo)
- verandy s výhľadom na more
- amfiteáter
- mini market (8:00-00:00 nachádza sa v hoteli Stella Village)
- taxi služba (na vyžiadanie)
- lekár na telefóne
- poštové služby
- čiastočný bezbariérový prístup.

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v izbách:

Double Room STANDARD - vzdušné, priestranné, komfortné izby sú ideálne pre páry alebo rodiny s deťmi po troch osobách. Izby majú kúpeľňu (vaňa alebo sprcha), SAT / TV, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), mini chladničku, minibar (za poplatok), klimatizáciu, toaletné potreby, fén, služby práčovne (za poplatok), denné upratovanie, balkón alebo terasu so záhradným nábytkom s výhľadom na bazén.

FAMILY ROOM - priestorné izby o veľkosti cca 40 m². Tieto izby ponúkajú všetok komfort a luxus očakávaný pri výbere ubytovania tohto druhu. S plne zariadeným balkónom v atmosfére pokoja a odpočinku si tu hostia môžu vychutnať nádherný výhľad do záhrady. Zariadenie a vybavenie: SAT / TV, trezor (za poplatok), WIFI, služby práčovne (za poplatok), denné upratovanie, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), plne zariadený balkón alebo terasa s výhľadom do miestnej záhrady.

FAMILY ROOM (1 spálňa) - rodinná izba s moderným interiérom a jedinečnou architektúrou s čistými líniami a minimalistickým dizajnom o veľkosti cca 45 m² s oddelenou spálňou dopraje hosťom dostatok priestoru a pohodlia. Súčasťou izby je balkón alebo terasa, ktorá ponúka jedinečný výhľad na hotelový resort, bazén alebo záhradu. Zariadenie a vybavenie: SAT / TV, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, mini chladnička, klimatizácia, toaletné potreby, kúpeľňa (vaňa alebo sprcha), fén, práčovňa (za poplatok), denné upratovanie, Wi -Fi pripojenie k internetu (za poplatok). Potreby na prípravu kávy a čaju na izbe na vyžiadanie.

SINGLE ROOM - je izba vhodná pre každého, kto cestuje samostatne, prípadne s deťmi. Izby majú kúpeľňu (vaňa alebo sprcha), SAT / TV, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), mini chladničku, minibar (za poplatok), klimatizáciu, toaletné potreby , fén, služby práčovne (za poplatok), denné upratovanie, balkón alebo terasu so záhradným nábytkom s výhľadom na bazén.

SUITE s vlastným bazénom - tento apartmán sa skladá z komfortnej spálne a bazéna so slanou vodou o rozlohe 20 m2. Izby majú kúpeľňu (vaňa alebo sprcha), SAT / TV, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), mini chladničku, minibar (za poplatok), klimatizáciu, toaletné potreby, fén, služby práčovne (za poplatok), denné upratovanie, balkón alebo terasu so záhradným nábytkom s výhľadom na bazén.

Všetky služby dostupné na izbách, ktoré sú aktuálne hotelom účtované extra, získate na mieste po príchode na recepciu.

Stravovanie

Hotel ponúka možnosť stravovania formou all inclusive, ktorý je zaistený v hlavnej reštaurácii Poseidon. Podrobný popis programu all inclusive získate na hoteli v deň príchodu.

K dispozícii Vám budú tiež 3 reštaurácie a celkovo 4 bary .

Hlavná reštaurácia Poseidon víta hostí na raňajky, obed a večeru, ktoré sú formou bohatého bufetu.

Raňajky 7:30 do 10:00,
Obed 12:30 do 14:30,
Večera 19:00 do 21:30.

Kuchárska show sa koná v priestoroch hlavnej reštaurácie Poseidon. Hotel ponúka tiež skoré raňajky, obed so sebou alebo neskorú večeru - je nutné objednať najneskôr do 20. hodiny deň vopred.

Reštaurácia a'la carte La Veranda sa nachádza na najväčšej verande Stella Palace s nádherným výhľadom na more. La Veranda sa večer premení v tematickú reštauráciu, ktorá podáva pokrmy z východnej Ázie. Špeciality sú zostavované skúseným kuchárom podľa originálnych ázijských receptov.

V Elia Gourmet Restaurant sa zoznámite s miestnou krétskou kuchyňou. Sretáva sa tu kultúra, tradície a gastronómia v jednom. Vďaka tejto kombinácii tu ochutnáte jedinečné pokrmy gurmánskej kuchyne, ktorú Kréta ponúka. Sú tu servírované gurmánske pokrmy krétskej, gréckej a medzinárodnej kuchyne. Elia Gourmet Restaurant sľubuje zážitok z mimoriadneho jedla. V romantickom prostredí vo svetle malého, no očarujúceho kostola a drevenej podlahy, je Elia Gourmet Restaurant správnou a elegantnou voľbou navečer. Všetky pokrmy sú vytvorené s prímesou miestnych bylín a korenia, čerstvých miestnych surovín a originálnych gréckych receptov.

Hlavný bar - užijete si tu kávu, čaj alebo občerstvenie v priebehu dňa. Osviežujúce kokteily Vám pripraví profesionálny tím baru v príjemnom prostredí upokojujúcich farieb a za sprievodu jemnej hudby klavíra. Bar otvára o 17:00 a končí o polnoci. Podávajú sa tu alko nápoje, čerstvé koktaily, káva a čaj, občerstvenie, ľahké jedlá či zmrzlina.

Kochili pool bar - bar pri bazéne ponúka hosťom úkryt pred horúcim slnkom a možnosť občerstvenia formou osviežujúcich alkoholických a nealkoholických nápojov. Príjemné prostredie dokresľuje relaxačná hudba. Bar je otvorený od 10:00 do polnoci. Podávajú sa tu alko nápoje, čerstvé koktaily, kávu a čaj, občerstvenie, ľahké jedlá, zmrzlina.

Thalassa pool bar sa nachádza u jedného z piatich bazénov Stella Palace. Vychutnajte si osviežujúce alko či nealko nápoje pri opaľovaní. Podávajú sa tu alko nápoje, čerstvé koktaily, káva a čaj, občerstvenie, ľahké jedlá, zmrzlina.

Mediterra pool bar / disco - tento bar otvára svoje brány večer a víta všetkých hostí, ktorí chcú pretancovať celú noc! So širokým výberom kokteilov a nápojov v kombinácii so živou a modernou hudbou, je toto miesto ideálne na zábavu, tanec a nové známosti. Podávajú sa tu alko nápoje, čerstvé koktaily, káva a čaj, občerstvenie, ľahké jedlá či zmrzlina.

Prehľad nápojov a jedla, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sú za príplatok, získate na mieste po príchode na hotel.

Zmena programu all inclusive vyhradená. Rozsah a ponuka programu all inclusive sa môže zmeniť v závislosti obsadenosti hotela a jeho vedenia.

Upozorňujeme, že v hotelových reštauráciách je vyžadovaný dress code.

Pláž a plážový servis

Hotel je umiestnený priamo pri súkromnej piesočnatej pláži, ktorú od hotela oddeľuje iba miestna komunikácia. Hoteloví hostia majú k dispozícii lehátka a slnečníky zdarma. Vodné športy sú za poplatok.

Pre deti

Animačný viacjazyčný personál a mini klub zabezpečí všetko, po čom deti túžia. Aktivity, párty a disco večery sa konajú na zabezpečených hotelových ihriskách a v bezrizikových priestoroch rezortu. Pre deti je tu tiež detský bazén či minibazén s loďou - zábava pirátov.
Ďalšou možnou službou je detská postieľka na vyžiadanie a stráženie detí (za poplatok).

Šport a zábava

Dva tenisové kurty, stolný tenis, mini futbalové ihrisko, beach volejbal, mini golf, petanque, lukostreľba.
Živá hudba, párty, nočné disko, tanečné show, tanečné súťaže, komediálne predstavenie, animačné programy - všetko podľa aktuálnej ponuky hotela. Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príchode do hotela.

Služby v cene

V cene pobytu je väčšina aktivít, ktorými sú plážový volejbal, basketbal, mini-futbal, 2 tenisové kurty, badminton, stolný tenis, aerobic a vodný aerobic. Z kultúrnych podujatí sú tu 4-5-ktát týždenne živé hudobné vystúpenia a tematické večery.

Služby za poplatok

Ďalšie služby za poplatok: luxusný hotelový wellnes, trezor, minibar, pranie bielizne. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Storno podmienky

Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležité informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnosť batožiny

15 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena zahŕňa

Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Cena nezahŕňa

Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Časový posun v destinaci:

+ 1 hodina
Po - Pi 9 - 18 hod +420 222 300 000
Zájazd prezerá klientov
Zájazd zakúpilo klientov
Tento zájazd Odporúčame

Všetky ceny tu uvedené sú za osobu od alebo za jednotku od na zájazd či noc. Presnú cenu zistíte v detaile kalkulácie zájazdu.

Kréta

Po - Pi 9 - 18 hod +420 222 300 000
Zájazd prezerá klientov
Zájazd zakúpilo klientov
Tento zájazd Odporúčame

Mapa

Po - Pi 9 - 18 hod +420 222 300 000
Zájazd prezerá klientov
Zájazd zakúpilo klientov
Tento zájazd Odporúčame
Po - Pi 9 - 18 hod +420 222 300 000
Zájazd prezerá klientov
Zájazd zakúpilo klientov
Tento zájazd Odporúčame

Hodnocení

Přidat hodnocení
8,9 Hodnoceno: 32
8,9 Ubytování
8,9 Služby
8,9 Lokalita
8,9 Strava
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
8,9
8,9
8,9
8,9
8,9
Name of the review 15.března 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris dictum facilisis augue. Praesent id justo in neque elementum ultrices. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Petr Kulhánek
Po - Pi 9 - 18 hod +420 222 300 000
Zájazd prezerá klientov
Zájazd zakúpilo klientov
Tento zájazd Odporúčame